Ємен отримає 30 тисяч тонн української гуманітарної пшениці


Джерело фото: Facebook Мінінфраструктури

Вчора ввечері балкер NEGMAR CICEK було пришвартовано в порту «Чорноморськ», а вже станом на 08.00 20 березня на нього було завантажено 7 тисяч тонн української пшениці. Це вже шосте судно у межах програми Grain from Ukraine, мета якої надання української пшениці країнам, які потерпають від голоду.

Про це повідомляє пресслужба Мінагрополітики.

До програми, яка була ініційована Володимиром Зеленським і реалізується за підтримки Всесвітньої продовольчої програми ООН, долучились вже понад 30 країн та інституцій. Зокрема, надання гуманітарної пшениці для Ємену стало можливим завдяки донатам урядів США, Франції та Іспанії.

В рамках Grain from Ukraine найбільш вразливі країни Африки — Сомалі, Ефіопія, Кенія — отримали вже 140 тисяч тонн пшениці.

ПІд егідою ВПП ООН Ефіопія отримає ще 30 тисяч тонн української пшениці. В порту «Одеса» розпочали завантаження балкера DENIZ M.

Сьогодні з портів Великої Одеси вийшли 3 судна з 154 тисячами тонн агропродукції для Азії та Європи. З 1 серпня з портів Великої Одеси вийшли 828 суден, які експортували 25,1 мільйона тонн українського продовольства до країн Азії, Європи та Африки.