Термін подачі заявок в ДАР на полімерні рукава для зерна продовжили до 30 жовтня

Термін подачі заявок на отримання рукавів для зберігання зерна у спільній програмі Мінагрополітики і Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) продовжено до 30 жовтня 2022 року включно.

Про це повідомила пресслужба Міністерства аграрної політики.

Нагадаємо, проект реалізується Мінагрополітики та ФАО за фінансової підтримки Канади, Японії та Minderoo Foundation. Зазначається, що під час першого етапу програми, який тривав до 9 жовтня, загалом надійшло 1 494 заявки від малих та середніх агровиробників на отримання 30 120 рукавів.

«Міністерство аграрної політики та продовольства України ініціювало продовження терміну подачі заявок аграріями на отримання рукавів для зберігання зерна. Другий етап спільної програми, який тривав з 13 по 23 жовтня, показав, що від сільгоспвиробників надійшло 228 заявок на отримання 3468 рукавів для тимчасового зберігання зерна», — йдеться в повідомленні.

Основні вимоги до учасників програми:

  • площа землі в офіційній обробці (у власності чи оренді) від 100 до 10 000 га;
  • використання отриманих рукавів виключно для зберігання власно вирощеної продукції;
  • розташування оброблювальних земель на підконтрольних уряду територіях України;
  • самостійний вивіз рукавів зі складів у своїй області, або у сусідній області (з Дніпропетровської — для сільгоспвиробників з Донецької, Луганської чи Запорізької області, забирати з Миколаївської — для сільгоспвиробників з Херсонської області).

Подання заяв на участь у програмі здійснюється за допомогою Державного аграрного реєстру.

Нагадаємо, USAID також надає обладнання для зберігання 1,5 млн т українського зерна.