Прометей розширив свій вантажний автопарк партією машин

Прометей придбав ще 5 вантажівок
Джерело фото: Elevatorist.com

Українська Зерноторгова Група Компаній «Прометей» закупила 5 нових моделей вантажного автотранспорту, які поповнять автопарк профільного підрозділу Групи.

Про це поінформувала пресслужба компанії.

На даний момент автопарк ГК «Прометей» налічує 45 одиниць вантажної автотехніки з урахуванням 5 нових машин. Наступне постачання, в кількості 10 тягачів з напівпричепами, буде здійснено протягом першої декади жовтня.

«Реалізація відповідного проекту стане конкурентною перевагою та дозволить знизити логістичні витрати Групи. До того ж, у зв'язку з війною, питання мобільності будь-якої компанії є більш ніж актуальним. «Зерновий коридор» частково переорієнтував логістичні маршрути, які ведуть до західного кордону України на південний напрям, але не можна сказати, що ця зміна призведе до суттєвого зниження потреби у вантажному автотранспорті»,— зазначають у компанії.

Фахівці транспортного напряму почнуть експлуатувати нові зчіпки одразу після їх реєстрації. Завдяки отриманню чергової партії модельний ряд «Прометей Авто» розширився тягачами DAF і напівпричепами Wielton.

До кінця року Група «Прометей» має намір суттєво оновити свій вантажний автопарк новими машинами у кількості 100 одиниць.