Поліуретан і самопливи від одного виробника допомогають уникати небажаних форсмажорів — Полімерхімгруп


Джерело фото: Elevatorist.com

Елеваторам ефективніше закуповувати транспортне обладнання та самопливи разом із футеровкою. Такий комплексний підхід рятує від багатьох проблем. 

Про це у матеріалі «Полімерхімгруп: шлях від поліуретану до заводу елеваторного обладнання» розповіла комерційний директор ТОВ «Полімерхімгруп» Олена Долженко.

«Чому клієнту подобається все брати в одному місці? Бо ми відповідаємо і за свій поліуретан, і за свій метал. І якщо навіть щось пішло не так, це буде виявлено одразу на підприємстві. Не потрібно проходити довгий ланцюжок, коли монтажники на позначці 40 метрів висоти виявляють, що поліуретан не заходить. Щоб цього не було, ми й організували повний цикл виробництва. У нас правильні креслення, правильна матриця, все скомпоновано, і йде однією лінією»,— розповідає про принципи роботи підприємства Олена Долженко.

Вона додає, що коли клієнт отримує від компанії обладнання, там все ідеально — фланці мають співвісність, монтажники без проблем встановлюють все на елеваторі.

В практиці заводу були випадки, коли замовник давав параметри на виготовлення поліуретанових вставок, а після виконання замовлення виявлялося, що ті параметри не співпадали з реальністю.

«Нам давали розміри, ми робили вставки, а вони не вставлялися в метал. Ми виїжджали на місце перевіряти, і виявлялось, що там криво поварений метал. Футеровка не вставлялась, тому що металіст давав своє креслення, а робив обладнання не по ньому. Ще один приклад. Замовили нам вставку із 45 градусом нахилу, ми виготовили, а потім виявилося, що там кут на 42 градуси. Вставку довелося переробляти»,— розповідає засновник та директор ТОВ «Полімерхімгруп» Дмитро Антоненко.