В Одеській області наступного тижня планують почати збирати пшеницю

У південних районах Одеської області після 12 червня планують розпочати збиральну кампанію зернових. Незважаючи на посушливу весну, урожай пшениці на Одещині все-таки буде.

Про це повідомила директор департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин ОВА Алла Стоянова, пише «Голос України».

За словами голови департаменту, нещодавні опади врятували ситуацію з урожаєм пшениці від катастрофи. Саме через відсутність дощів прогнозували втрату врожаю майже на 25% площі.

«Складне становище за кліматичними умовами було на Одещині, яка, як відомо, входить до зони ризикованого землеробства. Останні дощі врятували ситуацію. Ми отримаємо пристойний урожай пшениці у нашому регіоні. На сьогодні ми вживаємо всіх заходів для того, щоб підприємства були забезпечені комбайнами, паливно-мастильними матеріалами», — розповіла Алла Стоянова.

Директор департаменту аграрної політики також повідомила, що задовільна ситуація склалася з посівами соняшнику та кукурудзи, а також із ячменем та горохом.