Баришівська зернова компанія купила елеватор в Європі

Баришівська зернова компанія придбала елеватор у Словаччині
Баришівська зернова компанія придбала елеватор у Словаччині
Джерело фото: Elevatorist.com

Компанія BZK Grain Alliance («Баришівська зернова компанія») купила елеватор у Словаччині. Зерносховище обладнано двома залізничними коліями. Grain Alliance вже почав приймати зерно на елеватор. Роботу налагоджують силами українських працівників.

Про це розповів комерційний директор Таір Мусаєв під час Trend&Hedge Club.

Керівник сказав, що подібну інвестицію до війни не розглядали. 

«Після 24 лютого перший тиждень, як і всі, збиралися з думками, евакуйовували сім’ї та працівників. А через тиждень почали думати, як надалі працювати. Дуже вдячний президенту компанії та акціонерам, які підтримали пропозицію придбати елеваторні потужності в Європі. Тож тепер маємо елеватор у Словаччині — старий, побудований ще за часів Чехословаччини, який потребує відновлення, але з двома коліями», — відмітив Таір Мусаєв.

Як зазначив Таїр Мусаєв, перевалочні потужності підприємства попередні 3-4 роки використовувалися для роботи з різними матеріалами, але не для зерна.

«Завдяки нашим спеціалістам (а це люди за 60, яким дозволили виїхати з країни), ми вже сьогодні приймаємо перше зерно. Робимо у вкрай стислі терміни сертифікацію лабораторії та фітосанітарного стану самого об’єкта. Маю надію, що після того, як налаштуємо всі процеси, зможемо не тільки возити в Європу своє зерно, а й допомагати колегам з українського ринку», — сказав комерційний директор Grain Alliance.