Військові навчання РФ у Чорному морі не вплинули на роботу портів України

Станом на 18 лютого до «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) не надходило інформації про відміну або скасування попередньо запланованих нотісами суднозаходів або зниження вантажообігу стивідорних компаній та терміналів з причини навчань флоту РФ.

Про це повідомляє пресслужба АМПУ.

«Порівнюючи середні показники обробки суден у причалів та на зовнішніх рейдах портів, маємо наступні дані: 48 суден на добу — середній показник обробки суден портами Одеса, Південний, Чорноморськ, Миколаїв, Ольвія, Маріуполь, Бердянськ до початку навчань РФ порівняно із 54 суднами на добу — середнім показником після початку навчань. Це непрямий індикатор, але доволі коректний і ілюстративний», — йдеться у повідомленні.

АМПУ щоденно, починаючи з 14 лютого оприлюднює дані руху суден в портах. Ця інформація також ілюструє, що падіння суднозаходів немає, порти працюють навіть з більшою інтенсивністю, ніж напередодні. 

Нагадаємо, з 11 по 14 лютого включно в українських портах відвантаження зерна склало 867 тис. т, з них — 170 тис. т пшениці, 54 тис. т ячменю та 643 тис. т кукурудзи.