На Волині жителі скаржаться на забруднення довкілля елеватором

Мешканці Іваничів скаржаться на роботу елеватора
Мешканці Іваничів скаржаться на роботу елеватора
Джерело фото: bug.org.ua

Жителі селища Іваничі (Волинська область) скаржаться на велику кількість лушпиння кукурудзи на вулиці. Це відходи роботи Іваничівського елеватора ТОВ «П'ятидні».

Про це повідомляє видання БУГ.

Через роботу сушарок на елеваторі вулиці селища вкрилися червоним лушпинням кукурудзи. Місцеві жителі скаржаться на те, що вони змушені дихати пилом від кукурудзяного лушпиння.

«Уже три роки ми так живемо. З вересня до грудня тут сушать кукурудзу, влітку — ріпак та зерно. Цілий рік нема чим дихати. Після відкриття підприємства думали, що скоро з'являться фільтри і проблема зникне, але вже минуло три роки, а сміття побільшало. А нас годують обіцянками», — кажуть місцеві.

На їхню думку, підприємство працює без фільтрів, тому всі залишки перероблених культур викидаються в повітря.

Проте директор підприємства Микола Павлюк стверджує, що на елеваторі встановлені всі фільтри, передбачені технологічним процесом, вони працюють та на 90% затримують відходи. За його словами, лушпиння від кукурудзи — не хімічне і для людей не шкідливе.

Голова селища Лідія Томашевська розповіла, що депутати зверталися до екологічної інспекції, проте через карантин провести перевірку на Іваничівському елеваторі не можуть.

Мешканці селища мають намір самостійно звертатися до екологічної інспекції для того, щоб інспектори перевірили підприємство.

Местные жители жалуются на работу Иваничевского элеватора
Местные жители жалуются на работу Иваничевского элеватора
Местные жители жалуются на работу Иваничевского элеватора