MVA Group запустить переробку зерна на своєму елеваторі

Елеватор «Летичів Агро» компанії MVA Group, який нещодавно запрацював у Вінницькій області, в майбутньому можуть розширити. У комплексі з підприємством також планують обладнати лінії з переробки зернових і олійних.

Про це розповів власник і директор компанії «Пі Консалт», керуючий партнер MVA Group Костянтин Півень у матеріалі Elevatorist.com «Елеватор «Летичів Агро» — початок великого проекту».

Костянтин Півень каже, що якщо елеватор закінчить нинішній сезон з хорошими показниками перевалки, то вже в наступному році потужності зберігання «Летичів Аго» можуть удвічі збільшити. Крім того, в майбутньому на підприємстві почнуть розвивати переробку зерна.

«На даному вузлі я бачу аграрні проекти, пов'язані з переробкою зернових та олійних, — це олієпресовий цех з можливістю установки екстракції, це всіляка переробка кукурудзи аж до глибокої. Можна йти поступово, починаючи з крупорушки, нарощувати потужності і виходити в виробництво всіляких продуктів з крохмалю кукурудзи, зародка і так далі», — ланує керівник.

Почитати більше про роботу нового елеватора «Летичів Агро» на Вінниччині можна в матеріалі Elevatorist.com.