У законі про боротьбу з перевантаженням важливо врахувати проблему визначення ваги завантаженого в поле зерновозу — думка

При завантаженні зерновозів в поле неможливо вгадати точну вагу фури. Цей нюанс необхідно врахувати в законі про перевантаження.

Такою думкою поділився власник і директор компанії «Пі Консалт», керуючий партнер MVA Group Костянтин Півень.

«У ТТН вказується приблизна вага, яку ми міряємо за кількістю бункерів, які вивантажені з комбайна. А в законі написано: «відправник вантажу не повинен давати неправдиві свідчення і не повинен вписувати в ТТН свідчення, які перевищують норматив». Так як я не знаю точної ваги, я потрапляю в патову ситуацію», — пояснив Костянтин Півень.

На його думку, ініціатива боротьби з перевантаженням правильна, дороги у країни треба берегти. А для тих випадків, коли автомобіль завантажують зерном у полі і немає можливості знати точну вагу, в законі потрібно зробити виключення, прописати допустиму похибку у визначенні ваги.

«Якщо ми розуміємо, що машина їде з поля на елеватор, на поле не встановлені ваги — можливі похибки у визначенні ваги. Такі моменти потрібно врахувати в законодавстві», — додав керівник MVA Group.

Нагадаємо, в ЄБА підрахували, що новий порядок оформлення ТТН принесе бізнесу 1,5 млн грн витрат.