KMZ Industries встановили зерносушильний комплекс на пивоварні в Тернопільській області

KMZ Industries встановили зерносушильний комплекс на пивоварні в Тернопільській області
Пивоварня на Тернопільщині встановила вітчизняний зерносушильний комплекс
Джерело фото: Пресс-служба KMZ Industries

У ТДВ «Микулинецьке» (Пивоварня ТОВ «Микулинецький Бровар») на Тернопільщині розпочав роботу оновлений зерносушильний комплекс з зерносушаркою Brice-Baker 12/24 на альтернативному паливі.

Про це повідомляє пресслужба KMZ Industries.

На початку липня цього року KMZ Industries поставили на об'єкт зерносушарку, а також транспортне обладнання — 2 норії і 2 транспортера потужністю 50 т/год і протяжністю маршруту близько 100 м.

«Монтаж обладнання під наглядом шефмонтажника заводу стартував в серпні, далі підключився наш відділ автоматизації та електрифікації: сушилку пов'язали комплексом з існуючою системою приймання та очищення і двома силосами загальною місткістю 5 тис. т з лінійки Variant Agro Build, які працюють на об'єкті з 2019 року», — повідомляють в пресслужбі.

Автоматизацію зерносушильного комплексу здійснили на базі програмного забезпечення KMZ Industries, яке спочатку було встановлено на сушилку Brice-Baker.

«Ще на стадії проектування в господарстві точно прорахували вартість будівництва газопроводу і використання замість нього альтернативи — зрідженого газу. Друге коштувало втричі дорожче, враховуючи в тому числі і інвестиції в теплогенератор на альтернативному паливі, але все одно було вигідним — в тому числі через швидкий термін окупності. Тому перевагу віддали саме йому», — розповів регіональний менеджер KMZ Industries Юрій Мусієнко.

Сушарка вже опрацювала 140 т кукурудзи господарства. При цьому тестова сушка ускладнилася високим відсотком вологості, який інколи досягав 39%.

Відзначимо, що господарство має пивоварню, продукцію якої експортує в Америку, Іспанію, Німеччину і ряд інших країн, а також займається вирощуванням кукурудзи для продажу і потреб власного свинокомплексу. Саме для сушки цього виду зерна замовник і придбав обладнання KMZ Industries.