Фермерське господарство на Житомирщині запустить першу чергу елеватора

У Житомирській області завершується монтаж першої черги фермерського елеватора «Моя Надія». Все обладнання на підприємстві поставила KMZ Industries.

Про це повідомила пресслужба компанії.

На елеваторі вже змонтували силосів і зерносушарки, завершують встановлювати транспортне обладнання. На черзі пусконалагодження та підключення комплексу автоматизації.

На підприємстві встановлено наступне обладнання:

  • 4 силоси загальною потужністю 11 тис. т — 2 на плоскому дні діаметром 22 м і 2 з конусним, діаметром 7,3 м. Ємності мають інноваційне покриття «Магній + Цинк»;
  • зерносушарка Brice-Baker SCN 12/48 з пилоподавлення і можливістю роботи на альтернативних видах палива. Потужність обладнання — 90 т/год по пшениці зі зняттям 5% вологи;
  • транспортне устаткування — три норії і ланцюгові скребкові транспортери продуктивністю 100 т/год з загальною протяжністю маршруту 262 м.

«Будівництво такого досить потужного фермерського елеватора — можна сказати, вирішальний крок для цього господарства», — розповів регіональний менеджер KMZ Industries Юрій Мусієнко.

За його словами, раніше підприємство зберігало зерно в ангарах. Саме їх розширення і планувало господарство. Однак на користь металевих силосів зіграли сухі розрахунки.

«Детальний прорахунок і порівняння витрат на будівництво та подальшу експлуатацію потужностей для зберігання безпосередньо для цього господарства. І якщо будівництво ангара обійшлося б трохи дешевше (насправді економія в масштабах інвестицій тут незначна), то по експлуатації — силоси переконливо виграли у ангарів», — пояснив Юрій Мусієнко.

KMZ Industries побудувала новий фермерський елеватор у Житомирській області
KMZ Industries побудувала новий фермерський елеватор у Житомирській області
KMZ Industries побудувала новий фермерський елеватор у Житомирській області