KMZ Industries на завод у Карлівку прийме 100 нових фахівців

Уже найближчим часом KMZ Industries перевезе з Харкова у Карлівку обладнання, яке використовувалося в елеваторному напрямку Variant Agro Build. Компанія має намір збільшити не тільки виробництво, але і команду фахівців.

Про це повідомила пресслужба KMZ Industries.

Компанія пропонує місця як для робочих спеціальностей, так і для кваліфікованих фахівців з різних напрямків. KMZ Industries планує найняти більше 100 нових співробітників.

Як розповіла генеральний директор KMZ Industries Валерія Калашник, свого часу завод свідомо вступив в запеклу конкуренцію з роботодавцями з сусідніх країн.

«Дуже боляче було спостерігати, як гідні працьовиті робітники повинні виїжджати в ту ж Польщу чи Чехію в пошуках кращої долі. І така ситуація була майже в кожному регіоні нашої країни. Тому ми тут, у себе, намагаємося створити не гірші умови, щоб наші співвітчизники, і в першу чергу жителі Полтавщини, могли гідно працювати і гідно заробляти, не покидаючи рідного дому», — розповіла Валерія Калашнік.

Вона зазначила, що компанія цінує і розвиває робочі традиції, популяризує професію машинобудівника.

«Поважають у нас фахівців з досвідом (на заводі працюють цілі трудові династії, загальний трудовий стаж яких становить майже 240 років!), також ми раді і молодим співробітникам, які мають можливість швидко вчитися і рости в нашій компанії», — додала гендиректор.

Фахівців, які приїхали з інших міст, KMZ Industries забезпечить житлом. На підприємстві також працює медичний пункт. Для працівників з Полтави та інших населених пунктів передбачений корпоративний транспорт.