У Чорноморському порту реалізують 13-річний проект будівництва для агроекспорту

Адміністрація морських портів України (АМПУ) і Рісоіл Термінал, який є дочірньою компанією швейцарського RISOIL S.A., підписали договір про співпрацю. За договором Рісоіл побудує на стику причалів 10 і 11 порту Чорноморськ двосторонній пірс довжиною майже 340 метрів з розміщенням двох причалів довжиною 290 м. АМПУ зобов'язується здійснити днопоглиблювальні роботи на підходах до пірсу за ІІІ чергою акваторії 1-го ковша Сухого лиману з досягненням глибин 15 м.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

Після завершення проекту в порту зможуть приймати судна типу Panamax.

«Цей проект обговорювався 13 років і нарешті ми можемо сказати, що він буде втілений. А це — $ 40 млн прямих інвестицій, більше експортних можливостей для українських виробників, нові робочі місця», — йдеться у повідомленні.

Олександр Кубраков підкреслив, що без участі АМПУ в проекті, приватні інвестиції Рісоіл Терміналу не мали б сенсу.

«Порт Чорноморська потребував днопоглиблення ще 15 років тому, весь цей час ця задача з'являлася в пріоритетах і стратегічних завданнях міністерства і керівництва портів. Приватні інвестори готові були вкладати гроші, але їм потрібні були гарантії і рішучість з боку держави»,— зазначив Кубраков.

За його словами, зараз ДП «АМПУ» реалізувало проект днопоглиблення на 67%. Здійснено роботи з доведенням глибин до 15 метрів в межах I, II, і V черг будівництва. Реалізація ІІІ черги будівництва забезпечить функціонування водних підходів з глибинами 15 м до пірсу, який будує інвестор. Міністр зазначив, що близько 17 млрд грн капітальних інвестицій в найближчі 5 років повинні бути спрямовані на розвиток портів. Якщо цього не відбудеться, то Україна може втратити обсяги експорту.