Судно контейнерного оператора MSC з третьої спроби зайшло до Одеського порту

Судно контейнерного оператора MSC Levante F нарешті прибуло до Одеського порту після двох попередніх відкладених заходів.

Про це повідомляє Forbes.

Судно під прапором Панами прибуло до «Контейнерного терміналу Одеса» компанії HHLA о 13:33 за київським часом з грузинського порту Поті. Це стало першим заходом контейнеровоза від світового лідера — лінії MSC — до українського порту з початку повномасштабного вторгнення росії. Судно має місткість 700 TEU контейнерів.

До цього заходження судна до порту Одеси було тричі відкладено. MSC планувала захід на початку червня. Захід переносили спочатку на 19-те, потім на 21 червня, але зрештою рейс довелось скасувати.

АМЕУ зазначає, що причиною скасування заходу була відмова одеської митниці візувати доручення на відвантаження контейнерів з агропродукцією, такою як шрот та соняшникова олія, без надання пояснень.

Державна митна служба заперечила звинувачення щодо корупції, та зазначила, що контейнери, про які йдеться, не були подані до митного оформлення. За даними пресслужби, лише сьома частина всіх контейнерів у порту була подана до митного оформлення.

Наступною запланованою датою заходу контейнеровоза в порт Одеси було 6 липня. Проте суднозахід знову перенесли через невідомі причини.