НІБУЛОН придбав 10 аналізаторів зерна Infratec

Десять найновіших аналізаторів зерна серії Infratec від компанії FOSS доставлено на Перевантажувальний термінал «НІБУЛОНу» в Миколаєві для калібрування та подальшого розподілення на філії.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

В агрохолдингі зазначають, що робота приладів максимально автоматизована, а вплив людини, як на процес аналізу, так і на його результат, мінімізований.

«Навчання оператора займає лише від 5 до 10 хвилин. У подальшому апарат самостійно визначає процедуру аналізу та виводить інструкцію до опрацювання оператором на мультимедійний екран. Функції проміжної очистки також автоматизовано й виконуються протягом 1-2 хвилин»,— говориться в повідомленні.

Результати аналізу кожної проби з усіх лабораторій «НІБУЛОНу» інтегруються в єдину базу даних та синхронізують з даними торговельного відділу для забезпечення максимальної прозорості ціноутворення та формування відповідних звітів.

«З появою нового обладнання також з'явилась можливість аналізувати олійність насіння соняшнику в перерахунку на сиру та суху речовину»,— підкреслили в «НІБУЛОНі».