Агро-Регіон поповнив свій парк техніки для перевезення зерна

Компанія «Агро-Регіон» для зменшення логістичних витрат придбала 19 сідлових тягачів, 13 напівпричепів самоскидів, 5 напівпричепів тентованих та 1 напівпричіп паливоцистерну. 

Про це розповіла голова логістиного департаменту автоперевезень ГК «Агро-Регіон» Христина Гуліда, пише пресслужба компанії.

За її словами, власний автопарк значно посилює конкурентні позиції «Агро-Регіон». Незалежно від дефіциту зерновозів, який традиційно існує на ринку перевезень, у сезон компанія значно здешевлюємо витрати на логістику в цілому.

«Одним із найбільших викликів, з якими наша команда зіткнулася, були надмірно високі витрати на логістику. Доставка зерна до порту (з урахуванням сертифікації, навантаження і всіх інших витрат) обходиться аграріям вдвічі більше, ніж у країнах Євросоюзу, і в 1,5 раза дорожче, ніж у США. Головна причина цього  складна і заплутана схема оформлення документації та витрати на логістику, які становлять левову частку загальних витрат у ланцюгах постачань. Тому зниження витрат для команди департаменту стало однією з головних цілей ефективності управління логістикою»,— говорить Христина Гуліда.