Асоціація IT Ukraine проведе три технологічні воркшопи з британськими фахівцями для українських стартапів

У рамках проєкту Good Governance Fund «Екосистема Інноваційних Технологій» Асоціація IT Ukraine проведе воркшопи, в яких візьмуть участь українські та британські IT фахівці для спільного напрацювання рішень та ідей щодо розвитку інновацій в трьох напрямках – Agritech, MedTech, AI.

Про це йдеться на сайті Reactor.ua.

Планується провести три воркшопи, під час яких, зокрема, буде розглянуто та проаналізовано такі питання:

  • Створення R&D практик в аграрній галузі.
  • Партнерство логістичних індустрій України та Об’єднаного Королівства Великої Британії
  • Виклики, пов’язані з ланцюгом постачання та регуляторним схваленням у виробництві біонічних протезів.
  • Використання штучного інтелекту у сфері професійних послуг

У створення R&D практик в аграрній галузібританські фахівці бачать можливість у довгостроковому супроводі планування та розвитку R&D діяльності в Україні з метою підтримки відновлення аграрної галузі.

«У воркшопі візьмуть участь представники британської організації AgriTech Centre/Catapult, що має експертизу в розбудові інноваційної екосистеми в аграрній галузі. Експерти організації вже працюють з широким спектром інноваційних технологій та рішень, які можуть бути корисними для українських технологічних компаній та бізнесу»,— говориться в повідомленні.

На воркшопі «Партнерство логістичних індустрій України та Об’єднаного Королівства Великої Британії» розглянуть потенційну співпрацю із Digital Supply Chain Hub – екосистемою цифрових інновацій, яка дає змогу окремим особам та організаціям співпрацювати задля вдосконалення та оптимізації ланцюгів поставок шляхом впровадження цифрових рішень.

Дата і час проведення: 14 березня (четвер), 16:00 – 18:00. 

На воркшопі «Виклики, пов’язані з ланцюгом постачання та регуляторним схваленням у виробництві біонічних протезів» визначать потенціал для кооперації з Великою Британією  поговорять про розкриття нових можливостей для бізнесу у співпраці з експертами британської спільноти Health Ageing, яка спеціалізується на обміні досвідом і напрацюваннях щодо технологій здорового старіння.

Дата і час проведення: 15 березня (п’ятниця), 16:00 – 18:00.

Використання штучного інтелекту у сфері професійних послуг. У воркшопах візьмуть участь британські фахівці, залучені до розробки програми «Професійні та фінансові послуги наступного покоління». Ця програма допомагає різноманітним секторам професійних послуг розвивати та використовувати цифрові технології, зокрема  бухгалтерський облік, юриспруденцію, страхування, кредитування, консультаційні та платіжні послуги, розвивати та використовувати цифрові технології.

Дата і час проведення: 18 березня (понеділок), 16:00 – 18:00.

Дедлайн заповнення заявки на участь:
AgriTech – до 14:00 14 березня,
MedTech – до 14:00 15 березня,
штучний інтелект – до 14:00 18 березня.

Переваги для команд: Експертна та менторська підтримка з боку британських фахівців, потенційне масштабування продукту на ринок Великої Британії.

Як взяти участь: Заповніть форму за посиланням