Прямої загрози судноплавству у портах Дунаю та Одеси через підрив дамби Каховської ГЕС немає

Прямої загрози для судноплавства у портах Дунайського регіону та Великої Одеси через підрив дамби Каховської ГЕС наразі немає. Проте, повноцінна робота з ліквідації наслідків аварії ускладнена через обстріли, що здійснюються російськими військами, і перспективні прогнози можуть змінюватися.

Таку інформацію надала Адміністрації морських портів України на зустрічі з ЄБА. 

АМПУ та місцеві органи влади контролюють ситуацію в акваторії портів, а саме: гарантують безпеку судноплавства та запобігають екологічним проблемам техногенного походження.

На зустрічі також обговорили роботу портів Дунаю.

В цьому регіоні у планах АМПУ — розбудова нових накопичувальних майданчиків та реконструкція автошляху М-15, збільшення кількості провідників суден (лоцманів), складів та якірних місць в регіоні, що дозволить забезпечити пришвидшення руху суден і поліпшить ефективність перевантаження вантажів. 

Інвестиції в порти Дунайського регіону за минулий рік склали понад $97 млн, а цього року очікується їх збільшення до $120 млн.

Тривають переговори  з потенційними інвесторами в рамках концесії Чорноморського порту щодо контейнерного терміналу та паромного комплексу.

Щодо інших концесій — триває процес приватизації Стивідорної компанії ДП «Морський Торговельний Порт «Усть-Дунайськ» та приватизація «Білгород-Дністровського морського торгівельного порту» на базі державно-приватного партнерства.