В Україні планують продати ще один порт

До кінця зими 2023 року Фонд державного майна (ФДМ) планує виставити на аукціон майновий комплекс ДП «Білгород-Дністровський морський торговельний порт» (БДМТП). Після ДП «Усть-Дунайський МТП» це буде другий портовий актив, який спробують приватизувати.

Про це повідомив начальник регіонального відділення Фонду державного майна України по Одеській та Миколаївській областях Олександр Славський під час брифінгу у «Медіацентрі Україна – Одеса», пишуть «Порти України».

«Чи будуть продавати з аукціону інші об’єкти, залежить від результатів приватизації Усть-Дунайського та Білгород-Дністровського портів. Зараз за цим стежить Міністерство інфраструктури та центральний офіс Фонду державного майна», — зазначив Олександр Славський.

У квітні «Білгород-Дністровський морський торговельний порт» розпочало роботу у форматі транспортно-логістичного центру до відкриття Чорного моря для судноплавства.

У травні 2021 року ДП «БДМТП» передали під управління ФДМ для підготовки до приватизації. Приватизаційний конкурс планувалося оголосити у першому кварталі 2022 року.

Нагадаємо, ДП «Усть-Дунайський МТП» приватизували у вівторок, 17 січня на аукціоні. Порт продали  за 201 млн грн.