На об'їзній дорозі до Одеського порту почали зводити КПП

Будівництво об'їзної дороги до Одеського порту
Будівництво об'їзної дороги до Одеського порту
Джерело фото: Укравтодор

Укравтодор продовжує влаштування основи об'їзної дороги ло Одеського порту, а також зведення естакади. Крім того, дорожники почали будувати на майбутній дорозі контрольно-пропускний пункт.

Про це повідомляє пресслужба Укравтодору.

На під’їзді до КПП дорогу в порт розширять з 2 смуг руху до 6, щоб створити умови для швидкої перевірки та пропуску вантажівок на митниці. На ділянці КПП вже влаштовано:

  • два шари піску для підсилення грунтів;
  • два шари щебенево-піщаної суміші;
  • геотекстиль typar sf 40 для укріплення основи.

«Наступний етап робіт — влаштування двох шарів бутового каменю та цементобетонного покриття. На основному проїзді продовжується влаштування основи дороги із піску та укріплення геотекстилем, а на майбутній естакаді триває монтаж каркасу ригелів та влаштування бурових стовпів», — повідомляє пресслужба.

Об'їзна дорога буде з цементобетону довжиною 5,3 км, вона об'єднає дорогу М-28 Одеса-Південний з Одеським морським портом. Проїзд трасою буде безкоштовним.

В рамках будівництва також заплановано:

  • два майданчика зважування у русі Weigh-in-Motion (WiM) для контролю вагових норм;
  • контрольно-пропускний пункт – передбачено розширення дороги до шести смуг;
  • естакада, яка приєднається до існуючої естакади АМПУ.

Наразі вантажний транспорт частково їде міською мережею доріг Одеси та територією підприємства «Євротермінал», що належить групі «ERC». В останньому проїзд та місце відстою фур є платним.

Нагадаємо, вартість будівництва об'їзної дороги до Одеського порту подорожчала на 1 млн грн і тепер становить понад 3,3 млрд. грн.