Порт Ольвія передано концесіонеру

Сьогодні Спеціалізований морський порт (СМП) Ольвія передано в рамках державно-приватного партнерства (ДПП) Групі QTerminals Olvia. З завтрашнього дня компанія почне керувати портовими активами, переданими у концесію.

Про це повідомила пресслужба Міністерства інфраструктури України у Facebook.

У концесію на 35 років передано майна державного підприємства «Стивідорна компанія Ольвія» та відповідне майно ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ).

ДПП порту Ольвія включає розвиток самого порту, а також регіону загалом. У розвиток порту буде інвестовано близько 3,4 млрд грн, з яких не менше 80 млн грн — в інфраструктуру Миколаєва. Планується, що концесіонер збудує новий тунель під залізницею у Корабельному районі.

«QTerminals має намір застосувати весь свій досвід і знання в сфері портів і терміналів, щоб QTerminals Olvia гарантовано могла надати своїм клієнтам безпечний сервіс найвищої якості та стандарту», — сказав генеральний директор Групи QTerminals Невілл Біссет.

Передача морського порту Ольвія в концесію Групі QTerminals Olvia
Передача морського порту Ольвія в концесію Групі QTerminals Olvia

Довідка:

QTerminals — провідний міжнародний оператор портів і терміналів, який надає послуги з обробки контейнерів, навалювальних та генеральних вантажів, RORO, худоби, послуги офшорного постачання, а також круїзного перевезення. Включаючи порт Хамад, флагманський порт QTerminals у Катарі, та QTerminals Antalya в Туреччині, QTerminals Olvia представляє третій портовий актив Групи QTerminals з моменту заснування.