Практики зернового ринку розкажуть як доробляти, зберігати та продавати кукурудзу

Аграріїв навчать як доробляти, зберігати та продавати кукурудзу
Логотип курсу «Культиварій» «Цариця Полів»

Освітня платформа «Культиварій» запустила новий курс про повний операційний цикл виробництва кукурудзи «Цариця Полів». Учасникам розкажуть про планування сезону, технології вирощування зернової, зберігання та продаж найголовнішої експортної агрокультури України.

Курс вмістив понад 40 лекцій. У рамках курсу учасники також отримають практичні заняття, будуть організовані виїзди на господарства з практиками та спікерами курсу, що допоможе аграріям вийти на новий рівень підготовки до сезону.

Лекторами виступили 30 досвідчених українських іноземних фахівців, серед яких:

«Температура сушильного агента в ідеалі — 90-110°C. Час перебування в сушарці зерна з вологістю >20% — від 2,5 години. Зерно потрібно сушити прямими топковими газами та звертати увагу на ККД палива», — розповідає Сергій Щербань.

Сергій Щербань, директор Білозаводського елеватора
Олександр Карпенко, генеральний директор Луї Дрейфус Компані Україна
Світлана Омельченко, фінансовий директор групи компаній Agromino

«Незважаючи на те, що ми одні з чотирьох найбільших гравців кукрудзи у світі, все одно вага США, Бразилії та Аргентини більша, ніж наша. Пам'ятайте, що фактично у нас є півроку, коли ми не конкуруємо з південною півкулею світу. Починаючи з лютого Бразилія та Аргентина починають збирати свій врожай і конкурувати з Україною за попит країн-імпортерів. У другій частині сезону є ризики пов'язані з цими країнами», — каже спікер.

  • Світлана Омельченко,  фінансовий директор групи компаній Agromino, розповість, як розраховувати собівартість кукурудзи та оптимальні варіанти продажу.

«Щоб визначити найкращий ринковий момент для продажу варто подивитися на діаграму руху ціни: якщо пік ціни продажу припадає на той час, коли ваша кукурудза ще не виросла — можна продавати кукурудзу не на споті, а на форварді», — зазначила Світлана Омельченко.

  • Катерина Конащук, засновниця та партнер Trend & Hedge Club, надасть рекомендації аграріям щодо продажу кукурудзи.

«Ціна на зернові для с/г виробників в Україні — це світова ціна з поправкою на логістичні витрати та певними місцевими особливостями сезону», — сказала спікерка.

А також керівники та агрономи інших сільгоспкомпаній України.

Катерина Конащук, засновниця та партнер Trend & Hedge Club
Олександра Камишина, керівник освітньої платформи Культиварій

«Завдяки цьому курсу аграрії зможуть самостійно програмувати свій кукурудзяний результат, розраховувати дію агрономічних та економічних факторів, що впливають на нього. Разом зі спікерами хочемо допомогти сільгоспвиробникам виростити високопродуктивну кукурудзу за оптимальні гроші. А далі – виважено продати врожай за гарною ціною», — зазначила керівник освітньої платформи «Культиварій» Олександра Камишіна.

Хочете бути прогресивним аграрієм, у якого кукурудза вистрілює не лише у добрий для неї рік, а постійно? Перейдіть за посиланням і замовляйте курс. Подробиці за тел. +38 (050) 023-89-87, e-mail: kultivariy@latifundistmedia.com.