У Рисоїл розповіли, коли добудують двосторонній пірс

RISOIL S.A. планує повністю добудувати двосторонній пірс у порту Чорноморськ до нового 2022/23 МР. Разом із пірсом компанія має намір завершити зводити перевантажувальний комплекс.

Про це повідомив генеральний директор групи терміналів RISOIL S.A. Євген Садовий, пише пресслужба компанії.

«Замислювався цей проєкт акціонерами ще 10 років тому, а гідротехнічну частину ми завершили за п’ять місяців. Таке співвідношення часу, яке займали різні погодження і безпосередньо будівництво пірсу, ми маємо наразі», — розповів Євген Садовий.

Він також зазначив, що незважаючи на наявність повного пакету документів, низка органів все ще продовжує надсилати запити щодо законності деяких етапів будівництва пірсу.

Нагадаємо, Адміністрація морських портів України (АМПУ) і Рісоіл Термінал, який є дочірньою компанією швейцарського RISOIL S.A., підписали договір про співпрацю. За договором Рісоіл побудує на стику причалів 10 і 11 порту Чорноморськ двосторонній пірс довжиною майже 340 метрів з розміщенням двох причалів довжиною 290 м. АМПУ зобов'язується здійснити днопоглиблювальні роботи на підходах до пірсу за ІІІ чергою акваторії 1-го ковша Сухого лиману з досягненням глибин 15 м.