У Миколаєві розроблять морський транспортний вузол

У Миколаєві планують створити портовий транспортний вузол. Проект об'єднає порти і термінали регіону.

Про це повідомив в.о. голови ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) Олександр Голодницький, пише пресслужба підприємства.

«Наступного тижня на Раді порту Миколаїв ми представимо технічне завдання по створенню майстер плану морського портового транспортного вузла Миколаїв, який в себе включає два морських порти з великими перспективами — Миколаїв і Ольвія, а також термінали, які де-юре не входять в склад території або акваторії, але переробляють великі обсяги», — сказав Олександр Голодницький.

Майстер-план морського порту включає в себе комплексний підхід до всіх інфраструктурних складових, оцінку, визначення вузьких місць і пропозиції по їх вирішенню.

Олександр Голодницький зазначив, що Рада порту Ольвія вже підтримала техзавдання до формату і змісту майстер-плану Миколаївського транспортного вузла. Після того, як план обговорить Рада порту Миколаєва, АМПУ вийде на торги.

Він також сказав, що потенціал регіону дозволить Миколаєву конкурувати з портами великої Одеси.

«Один із шляхів — це днопоглиблення БДЛК, інший — розвиток рейдової перевалки, для якої потрібно створити умови, і в арсеналі АМПУ є напрацювання, проекти, які пройшли всі необхідні багаторічні експертизи», — додав керівник.