Турецька Imas збудує ще два млини в Іраку після запуску першого: переробка сягне 500 тис. т пшениці на рік
Турецька компанія Imas підписала дві нові угоди на будівництво борошномельних заводів для Mokhalad Group в Іраку. Про це повідомила пресслужба компанії.
Цікаве і корисне про елеватори та зберігання зерна дивіться на нашому YouTube-каналі
Наприкінці 2024 року Imas вже завершила будівництво млина потужністю 500 т/добу для Mokhalad. Після цього у липні 2025 року сторони уклали контракт на будівництво другого підприємства, а в серпні — третього, також потужністю 500 т/добу кожне.
Нові об’єкти планують ввести в експлуатацію до кінця 2026 року. Загалом три заводи забезпечать переробку близько 500 тис. т пшениці на рік.
Перший завод розташований у Тікріті (Ірак). Він складається з двох виробничих ліній по 250 т/добу для виробництва високоякісного хлібопекарського та універсального борошна для внутрішнього ринку. Він працює в повністю автоматизованому режимі — від приймання зерна до пакування борошна.
Читайте також: Турецька компанія збудує комбікормові заводи в Нігерії потужністю 40 т/год
Купуй підписку на карту елеваторів України →
Ірина Шевчук, Elevatorist.com, 2026 р.