Вчора, 13:30 Переробка

На Закарпатті збудують 12-й індустріальний парк

Новий індустріальний парк «КАРПАТИ» створять на території урочища «Садок» Закарпатської області. Рішення про його включення до Реєстру індустріальних (промислових) парків Уряд ухвалив на засіданні 11 березня 2025 року, повідомило Мінекономіки.

Цікаве і корисне про елеватори та зберігання зерна дивіться на нашому YouTube-каналі

«Закарпаття продовжує розвивати свій інвестиційний потенціал. Це вже дванадцятий індустріальний парк в регіоні. Політика «Зроблено в Україні» робить такий інструмент, як індустріальні парки все більш привабливим не тільки для українських, але й для іноземних інвесторів. Це дає впевненість у тому, що вже протягом найближчих років ми побачимо розвиток переробної галузі в Україні до рівня наших найближчих сусідів — Польщі та Туреччини», — зазначив заступник Міністра економіки України Віталій Кіндратів.

Індустріальний парк «КАРПАТИ» функціонуватиме на площі 25,6479 га та створить орієнтовно 1300 робочих місць. Ініціатором створення є Чинадіївська селищна рада.

Індустріальний парк спеціалізуватиметься на таких галузях:

  • оброблення деревини та виготовлення виробів з деревини;
  • виробництво паперу і картону, переробка паперу, виробництво пакувальних матеріалів;
  • виробництво меблів;
  • переробка сільськогосподарської продукції;
  • виробництво харчових продуктів;
  • виробництво будівельних матеріалів, промислове виробництво будівельних та теплоізоляційних матеріалів;
  • науково-технічна діяльність, діяльність лабораторій, в т.ч. незалежного підтвердження якості сировини та готової продукції;
  • інші галузі, сумісні із вищезазначеними та іншого призначення (залежно від актуальності розміщення конкретного виробництва на території громади).

Читайте також: Мінекономіки запустило чат-бот для потенційних інвесторів індустріальних парків

Євгенія Тулаїнова, Elevatorist.com, 2025 р.