З'явилася можливість страхувати елеватори від воєнних ризиків

В аграріїв з’явилась можливість застрахувати свої силоси, зерносушарки та інше обладнання у разі прильоту ворожої ракети, БПЛА чи падіння їх уламків на елеваторний комплекс. 

Про це повідомили в компанії KMZ Industries.

Зазначається, що KMZ Industries домовилися про співпрацю з найбільшою страховою компанією в Україні — ARX, разом з якою пропонують страхування елеваторів від воєнних ризиків.

Послуга «Страхування майна від воєнних ризиків», яку надає ARX, передбачає покриття втрати або пошкодження застрахованого майна виключно в результаті прямого та/або опосередкованого впливу від ракет, БПЛА будь-яких типів, літальних боєприпасів, засобів протиповітряної та протиракетної оборони, будь-яких їх уламків. Річна плата за страхування розраховується індивідуально з урахуванням місця розташування, площі та вартості майна.

В компанії KMZ Industries кажуть, що з 2022 року фахівці провели низку ремонтних та відновлювальних робіт на елеваторах, що були пошкоджені саме уламками, та знають, наскільки великими можуть бути втрати бізнесу через цей фактор.

«...Наявність страховки в разі настання страхового випадку може повністю чи частково врятувати фермера від фінансових витрат. Послугу, яка б дозволяла застрахувати своє майно від воєнних пошкоджень, агробізнес давно потребував, тому очікуємо, що вона буде актуальною як серед маленьких фермерських господарств, так і серед великих компаній, адже тепер аграрії можуть отримати страхове покриття за зовсім невеликий, у порівнянні з лімітом відшкодування, платіж», — зазначив заступник генерального директора KMZ Industries з розвитку Борис Рибачук.