Для покращення зернової логістики Молдова планує будівництво зернових причалів на р. Прут

Щоб збільшити перевезення зернових вантажів водним шляхом, у тому числі з України, Молдова планує побудувати щонайменше три тимчасові причали на річці Прут. 

Про це заявив міністр сільського господарства та харчової промисловості Володимир Боля, повідомляє «АПК-Інформ» з посиланням на Europa Liberă.

«Ці тимчасові причали суттєво допоможуть нашим фермерам, бо одна справа, коли ви завантажуєте 1500 тонн на судно, і зовсім інша, коли ви перевозите таку саму кількість, але по 22 тонни. Уявляєте, скільки це машин, скільки витрат, скільки черг на митниці буде скорочено тільки завдяки водному транспорту?»,— говорить міністр.

Також він підкреслив різницю у вартості перевезень наземним та водним транспортом, назвавши її «фантастичною».

«Для водного транспорту ми говоримо про 13 євро/т. З небезпеками, викликаними війною, та небезпеками в порту Рені, йдеться про 15-20 євро/т. Водночас, для наземного транспорту вартість перевезення становить 45, 50, 60 євро/т»,— пояснив Володимир Боля.

Окрім будівництва причалів, Молдова шукає фінансування робіт із ремонту залізниць для полегшення транспортування та транзиту зерна, у т.ч. українського.

«Молдова хотіла б залучити три мільйони доларів із програми «Шляхи солідарності» на ремонт ділянки залізниці Кагул-Джурджулешть. Рух на цій ділянці було припинено після того, як на відрізку завдовжки близько 300 м відбувся обвал. В результаті сільськогосподарські вантажі мають проходити додаткову дистанцію, що означає вищі витрати»,— додав міністр.