Рух на пункті пропуску Ягодин — Дорогуськ розблокували

З 15 травня рух вантажівок на пункті пропуску «Ягодин — Дорогуськ» відновили у звичайному режимі. Цьому посприяли перемовин із Міністерством інфраструктури та розвитку Польщі та керівництвом Люблінського воєводства

Повідомляє пресслужба Мініфраструктури України.

«Страйк, що тривав більше 10 днів, спричинив для наших перевізників та експортерів значні збитки. Проте ми змогли знайти рішення та домовитись про розблокування руху. Я вдячний нашим польським колегам за спільне рішення та повернення до виконання положень «транспортного безвізу» та домовленостей щодо пропускної здатності «Ягодин — Дорогуськ»,— зазначив Віце-прем'єр-міністр з відновлення — міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

Раніше 7 травня Міністерство ухвалило рішення про тимчасову зупинку вимоги щодо наявності дозволів для польських перевізників, які здійснюють перевезення до України з будь-якої країни Європейського Союзу. Це була одна із ключових вимог польських страйкарів. Водночас, позиція Міністерства полягає в тому, що такі перевезення потребують дозволів та не є двосторонніми. Наразі очікується роз’яснення від Європейської Комісії.