Syngenta закупила контейнери для експорту українського зерна до ЄС

В закупівлю контейнерів для зерна Syngenta інвестувала $1,2 млн
В закупівлю контейнерів для зерна Syngenta інвестувала $1,2 млн
Джерело фото: Elevatorist.com

Syngenta закупила спеціалізовані контейнери для перевезення сипучих вантажів та планує залучити їх для транспортування зерна з елеваторів, до яких підходить вузька залізнична колія. Перший маршрут планується відправити в першій половині серпня. Компанія збирається відвантажити перший потяг з 60 контейнерів. Зерно піде до східних країн Західної Європи залізничними шляхами.

Про це повідомив керівник відділу фінансових рішень компанії Syngenta Борис Приходько, пише УНН.

«‎На деякий час Syngenta доведеться зайняти нішу трейдерів та допомогти фермерам реалізувати частину врожаю в рахунок оплати за продукти компанії. Саме тому компанія шукає нестандартні логістичні рішення та покупців українського збіжжя в східних країнах Західної Європи», — відмітив він.

В закупівлю контейнерів Syngenta інвестувала $1,2 млн.

Зазначається, що це допоможе трохи знизити цінову напругу, що виникла на ринку аграрної сировини під впливом певного переліку негативних факторів. 

«У ситуації, яка склалася, ми не можемо запропонувати аграріям наші стандартні фінансові рішення, пов’язані з хеджуванням цінових ризиків та укладанням форвардних контрактів. Натомість зосереджуємося на більш нагальному питанні — допомогти фермерам вивезти надлишки зерна, доки трейдери не відновили закупівлі в Україні», — додає керівник відділу фінансових рішень компанії Syngenta.