Викрадене українське зерно вже в Середземному морі — українська розвідка

Окупанти продовжують вивозити українське продовольство на територію рф та окупованого Криму. Викрадене з України зерно вже в Середземному морі.

Про це повідомляє пресслужба ГУР МО України. 

В м. Пологи Запорізької області зерно та насіння соняшника, які знаходяться в сховищах, готують до транспортування в рф. Також з Енергодару в напрямку Кам’янки Дніпровської під охороною військових виїхала колона російських КАМАЗів та DAF завантажених зерном. Кінцевий пункт призначення колони — окупований Крим.

В с. Волохів Яр Харківської області колабораціоністи допомагають окупантам вивозити зерно з ангарів. Зерновози відправляються до російського кордону.

1500 т зернових вивезено зерновозами з Малої Лепетихи Херсонської області до окупованого Криму. Є інформація, що окрім зерна окупанти вивозять в Крим великі об’єми викрадених в Україні овочів — буряк, картоплю, капусту.

«Наразі відомо, що значна частина викрадених з України зернових перебуває на суховантажних суднах під російським прапором в акваторії Середземного моря. Найбільш вірогідна країна призначення вантажу — Сирія. Звідти контрабандою зерно може постачатись до інших країн Близького Сходу‎», — йдеться в повідомленні розвідників. ‎