На ODESSA GRAIN FORUM обговорять ефективність роботи зернових терміналів

ODESSA GRAIN FORUM відбудеться 24 лютого 2022 року. На форумі виступатимуть представники державних структур, терміналів, агрохолдингів, трейдери, логісти, фрахтувальники, вузькі фахівці.

Модератором форуму буде президент УЗА Микола Горбачьов

Форум включає чотири блоки:

  • ЗЕМЕЛЬНА ТА АГРАРНА РЕФОРМА УКРАЇНИ. РОЗВИТОК. ІНВЕСТИЦІЇ.

Державна підтримка агробізнесу, залучення інвестицій. Перспективи та очікування для українських аграріїв та інвесторів. Конкурентоспроможність українських портів. Розвиток інфраструктури. Плани щодо підвищення інтересу до наших портів.

  • РИНОК ЗЕРНА-2022

Проміжні підсумки сезону ринку зернових 2021-22 та перспективи розвитку. Позиція України на основних ринках збуту зерна. Що змінилося протягом останніх кількох років. Світовий ринок зерна — принципи ціноутворення, розвиток за умов високої пропозиції. Форвардні контракти та банківська гарантія. Хеджування ризиків виробника. Фітосанітарні норми. Погляд трейдера на експорт зерна з України. Зерновий трейдинг в Україні. Рейтинг експортерів.

  • ЗЕРНОВІ ТЕРМІНАЛИ

Ефективність роботи зернових терміналів. Потужності, пропускні можливості, новації. Досвід основних гравців ринку. Юридичні питання розвитку портових терміналів під час перевалки зернових.

  • ІНФРАСТРУКТУРА І ЛОГІСТИКА

Складні логістичні рішення для перевезення зерна. Реформи річкового транспорту. Ринок мультимодальних перевезень. Ризики контейнерних перевезень. Перевезення залізничного транспорту, як альтернатива автомобільному. Готовність власників вагонів у забезпеченні потреб у перевезеннях власників вантажів. Ціноутворення та ризики при фрахтуванні.

Програма знаходиться на стадії доопрацювання та доповнення. Спікерський склад у процесі узгодження.

Актуальна інформація щодо спікерів та програми на сайті заходу.