Вийшов спецвипуск інфографічного довідника Агробізнес України з даними за 30 років

Опубліковано спецвипуск інфографічного довідника Агробізнес України 2020/21
Опубліковано спецвипуск інфографічного довідника Агробізнес України 2020/21

Сьогодні вийшов спецвипуск щорічного інфографічного довідника «Агробізнес України», присвячений круглій даті незалежності України. У журналі зібрано історії розвитку агробізнесу країни за 30 років.

Інфобук зокрема містить дані, як змінився внесок агросектору в економіку України та світу.

«Разом із партнерами ми одні з перших, хто почав готувати щорічний аналітичний звіт про агросектор України. За ці роки довідник став невід'ємною частиною інструментарію аграрних компаній для аналізу тенденцій ринку та стратегічного планування. Із року в рік ми спостерігаємо, як Україна зміцнює свої позиції серед лідерів світового ринку продовольства. Але віримо, що наші аграрії здатні на більше, і вже за десятиліття хотілося б бачити Україну центром продовольчої безпеки світу та міжнародним organis-хабом», — коментує CEO Latifundist Media Тетяна Приходько.

Цей випуск «Агробізнес України 2020/2021» містить 41 сторінку інфографіки за такими напрямками: агробізнес, рослинництво, тваринництво, переробна промисловість, інфраструктура та послуги, зокрема фінансові.

 «За ці 30 років українські аграрії багато чого досягли. Цей інфографічний довідник допоможе показати шляхи розвитку українського агробізнесу. Першість у експорті впевнено тримає кукурудза. Щорічно зростають посівні площі олійних культур. Активно розвивається виробництво с/г техніки, збільшується потужність елеваторів, зростає обсяг використання добрив та СЗР», — зазначив CEO Top Lead Станіслав Шум.

Вже сьомий рік поспіль партнером цього проекту є Креді Агріколь. Банк бере активну участь у підготовці аналітики та створенні контенту, а також ділиться своєю унікальною фінансовою та аграрною експертизою.

«Кредит Агріколь вже понад 10 років є стратегічним партнером для агробізнесу. І наш внесок у розвиток галузі вимірюється не лише фінансовою підтримкою агрокомпаній, а й тим, що ми створюємо та ділимося унікальною базою знань у сфері агробізнесу. Для нас важливо, щоб усі бажаючі мали доступ до актуальної та достовірної інформації, ретроспективного аналізу ринку, на основі якого можна приймати ефективні рішення та планувати розвиток власної справи. Ми дякуємо партнерам за цей проект і вже сьомий рік поспіль із задоволенням долучаємося до його розробки», — коментує директор департаменту підтримки агробізнесу Креді Агріколь Банку Наталія Порвіна.

Керуючий партнер Baker Tilly Олександр Почкун зазначає, що агробізнес країни за 30 років самостійної присутності на світовому ринку дуже змінився.

«Україна знайшла свою нішу, окремі сегменти агробізнесу пережили падіння, проте інші серйозно зросли, нарешті скасовано мораторій на продаж землі. Ці 30 років були часом трансформації від неефективного радянського господарювання на ринкові умови ведення бізнесу. Проте зарано говорити, що трансформація закінчилася, бо є нові виклики. У той час, коли аграрії втрачають маржинальність і скоро матимуть справу з наслідками глобального потепління, потрібно щодня трансформувати свій бізнес. Україна зможе зайняти ще помітніше місце на світових ринках, коли українські аграрії, особливо фермери, навчаться ефективно використовувати раніше приховані ресурси. Це дослідження — не лише резюме 30 минулих років, а й запрошення до дискусії про стан агробізнесу зараз», ― розповів Олександр Почкун.

У компанії «Лімагрейн Україна» зазначили, що у щорічному інфографічниму довіднику «Агробізнес України» можна побачити позитивну динаміку, де Україна показує себе потужним гравцем на світовому ринку продовольства.

«Компанія «Лімагрейн Україна» є на українському ринку вже понад 10 років. Пишаємося тим, що ми є інноваційною виключно насіннєвою компанією, створеною фермерами і для фермерів — і завдяки зосередженості на реальних потребах агровиробників ми стали одним із лідерів на світовому ринку. Наша місія допомагатиме відкривати перед аграріями нові горизонти у вирощуванні основних польових культур: соняшнику, кукурудзи, ріпаку, зернових культур, пропонуючи щороку нові актуальні рішення для підвищення рентабельності у вирощуванні с/г культур», — додали в компанії.

Інфографічний довідник створений головним аграрним сайтом Latifundist.com та контент-маркетинговою агенцією Top Lead за підтримки партнерів: Креді Агріколь Банку, Baker Tilly та Лімагрейн Україна.

Отримати електронну версію довідника можна безкоштовно за посиланням.