Продається елеватор та олійний завод на Полтавщині

Продається елеватор та олійно-пресовий завод, що знаходиться в с. Вирішальне Миргородського району (Лохвицький р-н до адмінреформи) у Полтавській області. Комплекс розташований на орендованій земельній ділянці загальною площею 13,83 га.

Загальний об'єм зберігання елеватора — 80,7 т підлогового зберігання зерна та 9,8 т силосного зберігання.

Є можливість відвантаження в залізничні вагони. Елеватор розташований біля залізничної станції Сенча (Південна залізниця).

Елеватор складається з трьох майданчиків.

Майданчик 1: адміністративний корпус та обладнання для виробництва олії.

Цей майданчик може використовуватися і як складський комплекс загальним обсягом одноразового зберігання зернових 47,9 тис. т, у тому числі:

 • 6 складів 33 тис. тонн + 1 склад силосного типу до 9,8 тис. тонн,
 • котельня на два промислові котли з використанням лушпиння як палива,
 • обладнання водопідготовки,
 • конденсаторна, генераторна з необхідним обладнанням,
 • станція з виготовлення паливних брикетів з лушпиння.

Розташований на території загальною площею 2,6 га (земля оформлена в користування на правах оренди).

Олійно-пресовий завод з потужністю переробки соняшнику 120 тонн/добу одноразового віджимання (наявне обладнання). Потужність переробки соняшника до 240 тонн на добу, при цьому залишкова олійність макухи 20%, або до 120 тонн на добу, залишкова олійність макухи 10%. Завод оснащений додатковою зоною очищення та аспірації зерна, зоною фільтрації та охолодження олії, парової котельні. Для зберігання олії є внутрішні та зовнішні місткості. Об'єм зберігання внутрішніх місткостей: 58 т одноразового зберігання, обсяг зовнішніх місткостей — 454 т. одноразового зберігання продукції.

Комунікації: на території знаходяться ТП (400 кВт та 1600 кВт). Вода — артезіанська свердловина 150 м, у власності сільської громади Газ - ГРС1 Лічильник КРН-1.016250 Норма витрати 250м3/год.

Майданчик 2 та 3:

 • адміністративна будівля,
 • виробничо-технічна лабораторія,
 • вагові,
 • будівлі робочих веж, в яких знаходяться зони очищення, аспірації, вентилювання та норійного транспортування зерна,
 • будівлі бункерів для приймання зерна,
 • резервний майданчик для оперативного приймання зерна, оснащеного приймальними транспортерами,
 • приміщення трансформаторних підстанцій, пожежна водойма, побутові приміщення.

На другому майданчику розташовані 7 підлогових складів (27,4 тис. тонн), на третьому — 5 підлогових складів (20,5 тис. т).

Елеватор розташований на території загальною площею 11,23 га (земля оформлена в користування на правах оренди).

На території елеватора є під'їзні залізничні колії; елеватор має дві стаціонарні точки залізничного відвантаження, загальною потужністю 1500 т на добу. Також елеватор має стаціонарну точку відвантаження в автотранспорт, крім цього, відвантаження в автотранспорт може здійснюватися мобільними транспортерами з кожного складу. На території елеватора знаходяться 5 стаціонарних точок приймання зерна загальною потужністю 2000 тонн на добу для монокультуру.

Елеватор має 3 стаціонарні сушильні зони, 4 зони аспірації та очищення зерна, а також мобільні агрегати для попереднього очищення зерна безпосередньо в місцях зберігання. Елеватор оснащений необхідними комунікаціями: лініями електропередач, трансформаторними підстанціями (є на кожній елеваторній ділянці), водонапірною баштою зі свердловиною, водопровідними системами, елеватор повністю газифікований.

Комунікації: на території знаходяться ТМ 250 к — 2шт., ТМ 400 к-2шт; вода — артезіанська свердловина 150 м, у власності сільської громади. Газ — ГРС2 Лічильник GMS-250 Норма витрат 250м3/рік.

Контакти: +38 (095) 282 20 88 — Андрій

Ціна: 77 000 000 грн