Фермерське господарство на Львівщині встановило новий зерносушильний комплекс
Фермерське господарство «КОЛОС» у Львівській області встановило потужний зерносушильний комплекс, повідомляє компанія GRECO Group.
Підписуйтесь на наш YouTube: Як альтернативне паливо змінює роботу елеваторів в Україні?
На господарстві встановили сучасну модель теплогенератора з напівтеплообмінником, потужністю 7 МВт та обсягом сушіння до 400 т кукурудзи на добу (з 28% до 14% вологості). Працює теплогенератор на палетах — 2,5 кг/т/%.
Також він оснащений пневможалюзями притухання для ефективного пилопригнічення, системою автоматичного відключення, об’єднаною з системою управління зерносушаркою.
Як зазначили в GRECO Group, нове обладнання забезпечить господарству максимальну енергоефективність, мінімальні втрати якості зерна та стабільний процес зерносушіння.
Читайте також: Лохвицький комбікормовий завод встановив нове обладнання — потужності збільшились вдвічі
Ірина Шевчук, Elevatorist.com, 2025 р.