До Сирії прибули три судна з пшеницею: частина зерна не з України
До сирійського порту Тартус три судна доставили понад 70 тис. т пшениці для Державної корпорації з торгівлі та переробки зерна. За даними керівництва порту, два судна прибули з України, ще одне — з Росії, пише видання Sana.
Читайте всі новини елеваторного ринку в нашому Телеграм-каналі
Це чергова партія у рамках урядових заходів щодо зміцнення стратегічних запасів зерна та забезпечення внутрішнього ринку.
Наразі триває вивантаження суден. Частину зерна розміщують у портових елеваторах, а решту — транспортують вантажівками та залізницею до різних регіонів країни.
Крім цього в рейді очікує розвантаження ще одне судно з 26 тис. т пшениці. Найближчим часом очікується прибуття додаткових партій загальним обсягом близько 50 тис. т.
Зазначається, що раніше, 5 листопада до порту Тартус уже прибули чотири судна з 94 тис. т пшениці. Судно MOAYADY прибуло з України, доставивши близько 23,5 тис. т пшениці.
Читайте також: Україні доведеться перенаправити 2–2,5 млн т пшениці з Європи на інші напрямки — аналітики
Ірина Шевчук, Elevatorist.com, 2025 р.